Music, mp3, videoklipy, filmy a break dance!!

Vítejte na stránkách věnované hudbě a vše kolem...

Luxusní auta

HUMMER H3 od GeigerCars

Slyšeli jste, že je H3 příliš slabý a pomalý? Kupte si ho od Geigera a zapomeňte na to.

Nabídka známého importéra a úpravce amerik GeigerCars se rozrostla o další položku. Tentokrát přibyl tuningový program pro nejnovější a zároveň nejmenší model Hummeru – H3.

U Geigera vyslyšeli nářky na nevalný výkon sériového pětiválce Vortec o objemu 3,5 litru a zájemcům o svižnější svezení nabídnou přeplňování kompresorem, který zvýší výkon z původních 223 k na 325 koní. Točivý moment naroste na 425 Nm, nejvyšší rychlost na 210 km/h a sprint na stovku se naopak zkrátí na 8,4 sekundy.

Muziku přitvrdí také sportovní výfuk s náležitým zvukem, zakončený dvěma velkými kulatými koncovkami. U Hummeru samozřejmě nemůžete zapomenout ani na pořádná kola, ta na obrázku mají průměr 20 palců,  obouvají pneu 265/60 a přijdou na 3816 eur. Pro zdůraznění terénního vzhledu (což v tomto případě není až tak nutné) můžete přikoupit přední ochranný rám z leštěného nerezu za 1560 eur a efektní boční nášlapy za 890 eur. V nabídce jsou i další drobnosti jako nerezové háky nebo chromované kryty blinkrů a víčko nádrže. Původní kožené čalounění interiéru může být nahrazeno exkluzivnějším v jakékoli barvě a designu.

Program zlepšení jízdních vlastností zahrnuje snížení podvozku o 100 mm, přídavné stabilizátory omezující náklon v zatáčkách a výkonné šestipístkové brzdy s kotouči průměru 355 mm. 

Jan Cacek
Žádné komentáře