Music, mp3, videoklipy, filmy a break dance!!

Vítejte na stránkách věnované hudbě a vše kolem...

Luxusní auta

Lamborghini Concept S

Lamborghini tvrdí, že vedle chystaného Spyderu vyrobí i necelých sto kusů roadsteru postaveného na bázi Conceptu S.
A to i přesto, že Concept S byl při představení veřejnosti prezentován pouze jako čistokrevný koncept, který nemá ambice na sériovou výrobu. Zájem zákazníků o něj byl ale natolik veliký, že Lamborghini změnilo názor. Pozoruhodná je okolnost, že u Lamborghini vzniknou postupně dva malé roadstery - klasické Gallardo kabriolet, jehož koncepční předzvěstí byl právě Concept S, ale i sériová verze původní studie.
 
Gallardo Spyder bude mít oficiální světovou premiéru již v září na frankfurtském autosalonu. O době příchodu sériového Conceptu S zatím nejsou žádné konkrétní informace. Lze ale očekávat, že Lamborghini se bude zpočátku naplno věnovat Gallardu Spyder a Concept S si nechá v zásobě jako omezenou sérii, která se neobjeví dříve než v létě příštího roku, nebo možná i napřesrok.

Nový model vycházející z Conceptu S se bude od Spyderu odlišovat hlavně dvěma oddělenými kokpity a dalšími detaily, které z takového řešení plynou. Za hlavami cestujících se objeví stejný desetiválcový pětilitr jako v základním Gallardu s výkonem 500 koní. Nelze vyloučit ani to, že se v následujícím letech u všech tří verzí Gallarda objeví i provedení SV s výkonem zvýšeným o několik desítek koní. Podobná změna se totiž dnes chystá u Murciélaga.
Roman Trojna
Žádné komentáře