Music, mp3, videoklipy, filmy a break dance!!

Vítejte na stránkách věnované hudbě a vše kolem...

Star´s

Aneta Langerová

Aneta Langerová je nadějná, velice populární zpěvačka, která se proslavila díky soutěži Česko hledá Superstar , rychle se dokázala zorientovat na české hudební scéně a v současnosti hraje a zpívá se svou vlastní kapelou. Narodila se 26.11.1986, tedy ve znamení Střelce, momentálně bydlí  v Praze. Po vítězství v soutěži Česko hledá superstar 20.6.2004 nabral její život rychlé obrátky: přes prázdniny dala dohromady za pomoci vydavatelství BMG prozatimní kapelu a natočila první CD s názvem Spousta Andělů - 12 českých písniček a jedna anglická. Jejím manažerem se stal bratr Nikola. 31.8. měla Aneta na pražském Výstavišti svůj první koncert, na který přizvala kapely Ready Kirken, Divokej Bill a Tři sestry, a také své kolegy ze soutěže Martinu Balogovou a Petra Poláčka. Rychle následovaly další koncerty (děkovný koncert v Říčanech 20.11.2004, turné s kapelami Tři sestry a Divokej Bill v prosinci 2004, charitativní Koncert pro Asii v lednu 2005).Během února 2005 dala Aneta dohromady svou vlastní kapelu ve složení Maťo Mišík (kytara), Marek Zelený (baskytara), Honza Jaško (bicí) a a.m.Almela (kytara), který byl posléze vystřídán Markem Svobodou, a vystoupila na svém prvním vlastním placeném koncertě v Akropoli. Během března se v rámci AnetaTour představila v deseti městech České Republiky a vystoupila na dvanácti koncertech. V červnu zahrála i na Slovensku. V současnosti se Aneta připravuje na letní šňůru festivalů, kterých bude kolem dvacítky. Během roku stihla Aneta natočit i tři videoklipy: první k písničce Hříšná těla, křídla motýlí (listopad 2004) a druhý k hitu Voda živá (červen 2005)a třetí k písničce Srdcotepec. Její CD je velice úspěšné, prodalo se ho zhruba 85.000 kusů a drží se přes 40 kol v žebříčku TOP40 - tedy téměř celý rok.A nové cd, které je dá se říct nahrávka z živého koncertu v Říčanech se také prodává dobře spolu s DVD.

Sama se charakterizuje jako paličatá, ale také citlivá a tolerantní holka. A její partner by měl být vstřícný k jejímu nedostatku času, přizpůsobivý, trochu ulítlý, tmavovlasý a ty vlasy by mohl mít delší (ale zase ne moc). I když na první pohled vypadá jako introvert, je velmi společenský člověk, přesto se někdy ve společnosti chová trochu zamlkle.

Do loňského roku Aneta válela tenis, miluje hory, a hlavně lyžování. Její nejoblíbenější pití je voda, Jim Beam a jídlo přírodní kuřecí prsíčka a bramborová kaše. Její nejoblíbenějším filmem je Armageddon.  Na otázku, které tři věci by si vzala na pustý ostrov, odpověděla takto : Rádio nebo kazeťák, baterky a kytaru. Její motto zní : "Neohrnuj nad lidmi nos, když jdeš nahoru, potkáš je až půjdeš dolů!" a možná, že to tak nevypadá, ale měří jen 163 cm.

Poslední komentáře
31.07.2006 08:56:14: Mě se líbí od anety jen něaké písničky