Music, mp3, videoklipy, filmy a break dance!!

Vítejte na stránkách věnované hudbě a vše kolem...

Star´s

Verona

Verona je úspěšná kapela, která se skláda ze zpěvačky Markéty a hudbou ji doprovází Petr.Tahle kapela začala svou kariéru hitem náhodu, který se rychle stal nejhranějším songem, k tomuno bylo vydáno i první cd Náhodou. Za nedlouho na to vychází další cd skupiny Verona a to Nejsi sám se stejnojmeným hitem, který si opět získal srdce posluchačů.Uplynula nějaká doba a vychází opět další cd tentokráte pod názvem Jen Tobě, a jak to bývá zvykem kapely vydalo k tomu i stejnomený hit, který byl také uspěšný ale řekl bych nejméně ze všech dosavadních.Verona jezdí po klubech a diskotékách po celé ČR a SLOVENSKU ale i v zahraničí.Po nějaké době vychází zatím poslední cd Verony a to Girotondo, tenhle hit je podle mého posouzení ze všech nejlepší, celé cd se Veroně dost povedlo. Tuhle skvělou kapelu uvidíte na všech diskotékách po celé ČR a mužu vám řict že se při jejím koncertě nudit nebudete.

Markéta

Říkají jí Maky nebo Markét. Má hnědé vlasy a modré oči. Narodila se 9. dubna 1985 v Praze ve znamení Berana.

Miluje čínskou kuchyni, pizzu a multivitamínové džusy. Její nejoblíbenější barvou je červená.

Kromě zpěvu ráda nakupuje, tancuje, sleduje filmy a módní trendy a také sportuje. Ráda poslouchá hip-hop (2pac, Nelly a Ja Rule). Ze zpěvaček jsou jí nejsympatičtější Anastacia, Lauryn Hill a Alicia Keys. S chutí se podívá na Ducha, Pomádu nebo Sestru v akci.

Se zpěvem začala již v mládí v různých dětských souborech. Stejně tak jako zpěvu se věnovala gymnastice a poté přešla do taneční skupiny, ve které je dodnes. V posledním roce základní školy se připravovala na talentové zkoušky jak na Státní konzervatoř obor populární zpěv, tak na Střední umělecko-průmyslovou školu na Žižkově. Jako první absolvovala přijímací zkoušky na SUPŠ, kde byla přijata, a proto se již na zkoušky na Státní konzervatoř nedostavila.

Na základě televizní hudební soutěže, která proběhla v září 2001 a v níž zvítězila, dostala několik nabídek ke zpívání. Nakonec se rozhodla pro spolupráci s producentem Peterem Fiderem v projektu Verona. Markéta úspěšně ukončila střední školu SUPŠ maturitou obor tvorba hraček a dekorativních předmětů.

Peter

Co bych Vám tak o sobě pověděl....-) Začnu tím,že pocházím z Karlových Varů, kde jsem žil do svých dvanácti let.Pár lidí si mě bude ještě pamatovat, jako malýho kluka, kterej měl každou chvíli nějakej průser - možná právě moje tehdejší třídní, paní Domanská (sorry za to záškolactví), nebo právě paní Matoušková (naše sousedka, který jsme s klukama věčně zvonili u dveří a dávali na rohožku různý věci - radši je nebudu jmenovat:-))Když mi bylo dvanáct, tak se naši rozvedli a naše máma odešla se mnou a ségrou do Německa. Hrozně špatně se mi tam zvykalo žít, nebyl to můj domov, ale bohužel nebylo možný se diky komančům vrátit. Začal jsem tam chodit do školy, později na hotelovku, (která mě mimochodem těžce nudila):-) Na hotelu, kde jsem byl na praxi býval sál s el.pianem, kam jsem si po večerech chodíval brnkat. Tak strašně mě to bavilo, že jsem začal šetřit na svoje vlastní. Jediný co mě od té doby provázelo, byla touha se věnovat hudbě. Uškudlil jsem nejaký prašule a koupil si první synťák (pro znalce DX7-hrůza co??.-)) no a začal jsem skládat první písňičky - který bych, ale nikomu nedoporučil poslouchat.-)) Asi po dvou letech mě kamarád dovedl na jednu discotéku, kde hrával a občas mě k tomu i pustil (to byste nevěřili, jak jsem byl šťastnej.-)) O půl roku později jsem tam už hrál pořád, pak jinej club a zase jinej club. Jednoho dne jsem poznal kluka, co měl svoje vlastní studio a já ho doslova uprosil, abych se tam mohl podívat. Stali jsme se dobrými kámoši a já mu začal pomáhat-časem jsem znal už každej čudlík a já se tak díky obrovskýmu štěstí dostal do vytouženýho světa hudební produkce. Někdy na konci roku 1999 jsem navštívil ČR a na zpáteční cestě domů jsem dostal nápad vyprodukovat dívčí skupinu. V té době se ale můj kamarád odstěhoval do většího města a já neměl zase vůbec nic, jen ten svůj první starej synťák. Nezbylo mi nic jinýho, než se zadlužit a koupit si nějakou tu techniku. V té době jsem pracoval v jedné spedici - vykládal a nakládal náklaďáky (pěkná makačka, ale vydělal jsem tam dobrý prachy.-)) Po nocích jsem sedával u mojí nové, leč primitivní techniky, kde vznikal první singl Holek. To co bylo dál, už asi znáte.Moje vytoužená kariéra se začala slibně rozbíhat a já lítal mezi spedicí, studiem, vedlejší prací (abych mohl splácet půjčku) a Prahou. To šlo tak dlouho, až mi v roce 2002 krachnul vztah a já se se svým studiem odstěhoval zpátky do Čech. Tři měsíce po mém návratu do Čech, jsem našel Markétu a společně jsme založili skupinu "VERONA". Takže jsem úplně obyčejnej kluk,kterej si šel za svým cílem a kterýmu se díky Vám splnil jeho životní sen. Děkuju vám za všechno!!! Váš P.F. zdroj www.verona-music.cz

Žádné komentáře